CCI Tarptautinė stovyklautojo kortelė

 Tarptautinė Stovyklautojo Kortelė - nuolaidos, civilinės atsakomybės draudimas, Jūsų tapatybę įrodantis dokumentas.

passport-512- Jūsų pasas saugus Jūsų kišenėje

 

Tarptautinė stovyklautojo kortelė (CCI) yra Jūsų tapatybę įrodantis dokumentas, kuris stovyklavietės savininkams turi tokią pačią juridinę galią kaip ir pasas. Atvykus į stovyklavietę, yra įteikiama Tarptautinė stovyklautojo kortelė (CCI), tokiu būdu asmens tapatybę įrodantis dokumentas lieka su Jumis.

 

umbrella- Turite civilinės atsakomybės draudimą

Tarptautinė stovyklautojo kortelės (CCI)savininkas gali atostogauti be rūpesčių. Keliaujančių asmenų grupė susidedanti iš ne daugiau kaip 11 asmenų, turi civilinės atsakomybės draudimą savo viešnagės stovyklavietėje metu.

 

discounts-512- Nuolaidos stovyklaujant

Jūsų Tarptautinė stovyklautojo kortelė (CCI) taip pat yra ir nuolaidų kortelė galiojanti daugiau nei 2500 stovyklaviečių visoje Europoje. Nuolaida gali būti iki 25% tiek sezono, tiek ir ne sezono metu. Pavyzdžiui, jei keturių asmenų šeima keliauja stovyklauti į Prancūziją, per keturiolika atostogų dienų ji gali sutaupyti beveik 40 eurų.

 

images- Daugiau nei 2500 stovyklaviečių

Stovyklaviečių paiešką rasite čia

 

 

images- Kaip įsigyti CCI kortelę

CCI kempingų kortelė

 Tapk LAS NĮ Klientu ir naudokis CCI privalumais.

Mūsų klientu tapti labai paprasta: spausk čia ir įsigyk paslaugų paketą kuriame be CCI yra ir kitos LAS NĮ Klientams skirtos paslaugos

arba susisiek su mumis:

info@las.lt arba +37044455555

 

goldas puslapiui

 

rodykle- CCI Kortelės galiojimo sąlygos

CCI kortelė galioja tik jei:

 • Galiojimo data, nurodyta ant kortelės, yra nepasibaigusi
 • CCI kortelės savininkas yra LAS NĮ Klientas
 • CCI kortelė yra pasirašyta

Iš Jūsų kaip kortelės turėtojo yra tikimasi:

 • Gerbti kitų asmenų privatumą ir netriukšmauti ramybės valandomis
 • Neniokoti žaliųjų zonų ir nešiukšlinti
 • Gerbti taisykles, nurodančias, kaip naudotis stovyklavimo teritorija
 • Gauti išankstinį leidimą gyventi vietose, kurios nėra oficialiai registruotas kaip stovyklavietė
 • Palaikyti švarą stovyklavietėje
 • Laikytis stovyklavimą reglamentuojančių taisyklių

CCI kortelę galite naudoti kaip:

 • Kaip tapatybę patvirtinantį dokumentą, registruojantis atvykus į stovyklavietę. Tai apsaugo jus nuo būtinybės atiduoti savo pasą, nebent tos šalies įstatymai nenumato kitaip.
 • Kaip civilinės atsakomybės įrodymą apsistojant stovyklavietėje, nuomojamuose apartamentuose, ar viešbutyje savo viešnagės metu
 • Kaip įrodymą, kad Jūs turite teisę gauti nuolaidas.

 

Tapatybės patvirtinimas

CCI kortelė priimama kaip tapatybę patvirtinantis dokumentas beveik visose stovyklavietėse. Vis tiktai stovyklaviečių savininkai neprivalo priimti kortelės kaip asmenybę patvirtinančio dokumento.

Civilinės atsakomybės draudimas

Trečiosios šalies atsakomybės draudimo sąlygos yra aptariamos trečiųjų šalių atsakomybės draudime. Jūs turite nusiųsti raštišką pranešimą apie bet kokią žalą LAS NĮ per vieną mėnesį po grįžimo namo. Jūs turėtumėte įtraukti kuo daugiau informacijos, pageidautina su liudininkų parodymais. Niekados nepripažinkite kaltės prieš tai negavę leidimo iš LAS NĮ.

Nuolaidos

CCI kortelė suteikia kortelės turėtojui svetainėje nurodytas nuolaidas. Jei norite gauti nuolaidą, turite tai nurodyti iš anksto. Nuolaida yra suteikiama viešnagei, trunkančiai ne ilgiau kaip 21 iš eilės einančią dieną. Netaikomos sezoninės ar metinės nuolaidos. Nuolaida nebus suteikta po įvykusios viešnagės. Nuolaidos paprastai nėra sumuojamos. Išvardytos nuolaidos galioja einamaisiais metais, nebent nurodyta kitaip. Sezonu paprastai laikomi liepos/rugpjūčio mėnesiai ir šventiniai savaitgaliai (Velykos, Kalėdos ir pan.). Ši taisyklė gali skirtis pagal šalį ir stovyklavietę. Visada pasiteiraukite iš anksto. Nuolaidos suteikiamos tik atvykus ir tai daro stovyklavietės savininkas. Jei nuolaida arba specialus pasiūlymas, nurodytas šiame puslapyje nėra suteikiami stovyklavietėje, grįžę namo praneškite apie tai savo klubui. Tokiu atveju Jums reikės pateikti originalią sąskaitą ir stovyklautojo kortelės (CCI) kopiją. Visada išsaugokite šiuos dokumentus. LAS imsis skundo nagrinėjimo tiesiogiai su stovyklaviete. Puslapyje išvardytos nuolaidos buvo parinktos atsargiai. Jei svetainėje nurodoma nuolaida pasikeitė dėl nuo klubo nepriklausančių aplinkybių, jis negali būti laikomas atsakingu. Jūsų klubas taip pat negali būti įpareigojamas atsakyti už akivaizdžias klaidas. Be šiame tinklalapyje išvardytų nuolaidų gali būti suteikiamos ir kitos nuolaidos. Kai kurie stovyklavietės savininkai gali suteikti stovyklautojo kortelės turėtojams nuolaidą, kuri priklauso nuo stovyklavimo laikotarpio ir mokėtinos sumos.

 

Kortelės praradimas

Laikykite kortelę saugioje vietoje. Pamesta ar pavogta kortelė gali sukelti rūpesčių. Praradus kortelę, nedelsdami praneškite savo LAS NĮ. LAS visada pasirengęs atsakyti į Jūsų klausimus iškylančius dėl Jūsų CCI kortelės.

rodykle- CCI Kortelės civilinės atsakomybės draudimo sąlygas rasite čia

images- Kaip įsigyti CCI kortelę

 Tapk LAS NĮ Klientu ir naudokis CCI privalumais.

Mūsų klientu tapti labai paprasta: spausk čia ir įsigyk paslaugų paketą kuriame be CCI yra ir kitos LAS NĮ Klientams skirtos paslaugos

arba susisiek su mumis:

info@las.lt arba +37044455555

 Įsigyk paslaugų paketą dabarKlilo klausimų? Siųsk žinutę per Facebook


Kilo klausimų? Bendraukime. Susisiekite su mumis!

Kilo klausimų? Bendraukime. Susisiekite su mumis!

Mes norime iš Jūsų išgirsti nuomonę, klausimus, komentarus ir pan. Prašome atsiųsti mums žinutę, užpildant žemiau esančią formą. Dažniausiai atsakome 60 minučių bėgyje.
Ačiū, kad domitės - LAS NĮ Komanda.