18-mečiams gyvenantiems Europos Sąjungoje NEMOKAMI „Interrail“ traukinio bilietai KELIONĖMS PO ES!

Europos Parlamentas suteikė žalią šviesą bandomajam planui – 18-mečiams gyvenantiems Europos Sąjungoje suteikti NEMOKAMĄ „Interrail“ traukinio bilietą! Briuselis pranešė, kad 20.000 paauglių, per 18-ąjį jų gimtadienį bus įteikti traukinių pasai, viliantis, jog projektas bus įgyvendintas iki 2020 metų.

„Interrail“ bilietai suteiks galimybę tam tikrą laiką naudotis neribotomis kelionėmis po Europos geležinkelių tinklą. Kitos transporto rūšys bus prieinamos valstybių narėse, kurios nėra įtrauktos į Interrail, pavyzdžiui, Latvijoje, Kipre ir Maltoje. Vokietijos europarlamentaras Manfredas Weberas, vienas iš politikų, kuris vadovavo pasiūlymui, sakė Europos Parlamentui, kad šios sistemos idėja buvo leisti jauniems žmonėms “atrasti Europos grožį ir įvairove per 2-metų periodą”.

Šiuo metu „Interrail“ pasas leidžia keliauti iš 30 skirtingų šalių, įskaitant Šveicariją, Italiją, Vokietiją, Nyderlandus, Austriją ir Prancūziją. Asmenims nuo 12 iki 27 metų amžiaus kainos prasideda nuo 283 EUR už bilietą, kuris leidžia turėtojams keliauti (15 dienų) po tinklą.Tik 18 metų ES piliečiai ir tie kurie teisėtai gyvena Europos Sąjungoje, galės dalyvauti bilietų gavimo procese. Europinis geležinkelių tinklas paprastai yra greitas, švarus, prieinamas ir punktualus. Tai taip pat galima pasimėgauti keletu įsimintinų naktinių traukinių, įskaitant Paryžius – Venecija ar Amsterdamas – Kopenhaga, taip pat kai kuriuos neįtikėtinai vaizdingus geležinkelio maršrutus.

Kilo klausimų? Susisiek!

Kilo klausimų? Bendraukime. Susisiekite su mumis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *